Společnost Coca-Cola opět vyhlásila už třináctý ročník fotbalového turnaje se zajímavými cenami pro vítěze. Účastnit se mohli žáci druhého stupně základní školy z celé České republiky. V letošním roce jsme splnili věkové podmínky a tak jsme si nemohli nechat tuto sportovní akci ujít. Stačilo se už jen zaregistrovat a vyrazit bojovat.

Turnaj se konal 30. září 2014 od 8.00 hodin. Účastníci, ZŠ Sedlec-Prčice, ZŠ Petrovice, ZŠ Krásna Hora a ZŠ Klučenice, odehráli všechny vzájemné kvalifikační zápasy na hřišti v Petrovicích.

Našim prvním soupeřem byly Petrovice, nad kterými jsme vyhráli 3:0. Hráči byli pochváleni domácím pořadatelem, jak dobře hrají. Všichni se aktivně kopané věnují a tak mohli své zkušenosti zúročit. Druhý zápas už nebyl tak snadný. Nastoupili proti týmu Sedlec-Prčice. A tady si už museli vytrpět porážku 0:5. Hra se nedařila a soupeř byl nad jejich síly. Přesto se naši hráči nenechali zlomit a v posledním utkání porazili družstvo z Krásné Hory 5:1. Tím vybojovali velmi pěkné druhé místo.

ZŠ Petrovice

ZŠ a MŠ Sedlec-Prčice

Krásná Hora

ZŠ a MŠ Klučenice

Skóre

Pořadí

ZŠ a MŠ
Sedlec-Prčice

ZŠ a MŠ Klučenice

ZŠ Petrovice

Krásná Hora

Konečné pořadí v turnaji:

1. Sedlec-Prčice
  2. Klučenice
  3. Petrovice
  4. Krásná Hora

Po odehraných zápasech nebyla na našich chlapcích znát žádná únava. Odjížděli domů s dobrým pocitem, přestože skončili na druhém místě. Musíme chlapce pochválit za výbornou reprezentaci školy. Do další části turnaje postupoval vítěz kvalifikačního kola.