Co k Vánocům neodmyslitelně patří? Stromeček, ozdoby, ryba, dárky, koledy a hlavně dobrá nálada! To vše nechybělo ani klaunovi, který se dětem z 1. stupně a MŠ představil 17.12. v interaktivní klauniádě s vánoční tématikou. Veselé a hravé vystoupení nenechalo malé ani větší děti chvilku v klidu a zapojit se mohl více méně každý. Nejvíce překvapené byly děti, které samy kouzlily a místo jednoho míčku se jim objevily v dlani dva i tři. Zahodit svoje zlobení do tašky mohli úplně všichni. Není lepší přípravy na Vánoce?

Divadelní spolek MIM o.s. se zaměřuje zvláště na neverbální divadlo. Toto představení bylo skvěle předvedené v podání jednoho herce, i když pochází z dílny dvou profesionálních herců: MgA. Hany Hüblové – absolventky JAMU - obor činoherní herectví a Mgr. Petra Lišky absolventa HAMU – Katedra neverbální a komediální divadlo. Oba mají dlouholetou praxi s prací s dětmi, jsou členy týmu Zdravotních klaunů.