Letošní plavecký výcvik už mají žáci 1. stupně za sebou. Absolvovali jej v průběhu měsíce února a března. Děti byly hned na první lekci rozděleny do skupin podle svých plaveckých schopností. Na plavání se těšili nejen ti starší, ale i ti nejmenší hned poznali, že je plavání baví. V závěrečné hodině si všichni vyzkoušeli, jak se zdokonalili, a také změřili svoje síly v závodech. Nejlepšími žáky byli vyhlášeni Renáta Šťastná za 1. třídu, Adéla Kabeláková za 2. třídu, ve 3. třídě byl první Vojtěch Šťastný, ve 4. třídě Adam Šamko a nejrychlejší plavkyní páté třídy se stala  Magdaléna Stehlíková. Všichni žáci dostali mokré vysvědčení a na závěr si užili poslední hodinu volného plavání a zábavy ve vodě. Plavecký výcvik bude pokračovat v příštím školním roce.