1712038138Dne 22. 5. 2026 vyrazily naše děti z 1. stupně v hojném počtu do Sedlčan na Atletický trojboj. Soutěžilo se ve třech disciplínách – hodu kriketovým míčkem, skoku do dálky a běhu na 50 metrů. Akce se zúčastnilo několik škol a celkem soutěžilo přibližně 210 dětí. Naši žáci si poměřili síly s ostatními, nasbírali nové zkušenosti a zároveň si užili slunečný den i příjemnou sportovní atmosféru. Velkého úspěchu dosáhla Natálka Jarešová, která vybojovala krásné 3. místo a odvezla si medaili. Pochvalu si však zaslouží všichni naši sportovci za své výkony, bojovnost a vzornou reprezentaci školy.