1712036218Dne 21. 5. se dvě družstva žáků z naší školy zúčastnila okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Příbrami. Soutěž probíhala na dopravním hřišti za krásného počasí a ve velmi příjemné atmosféře. Žáci soutěžili v několika disciplínách – v testech pravidel silničního provozu, jízdě podle pravidel na dopravním hřišti, jízdě zručnosti i v poskytování první pomoci. Velkého úspěchu dosáhlo družstvo starších žáků, které obsadilo 1. místo a vybojovalo si postup do krajského kola v Kladně, které se uskuteční 3. 6. Celá akce byla výborně zorganizována. O hladký průběh soutěže se postaraly organizace BESIP a Městská policie Příbram, kterým patří poděkování za skvělé zázemí i organizaci. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím držíme palce v krajském kole!