1514170085Dne 3. 11. 2021 přijelo do naší školy „Mobilní dopravní hřiště“. Děti se hravou formou učily základním znakům a chování na pozemní komunikaci a základnímu chování při jízdě na kole, při chůzi atd. Je to velmi promyšlený výchovně vzdělávací program, jehož prostřednictvím si děti a žáci osvojují důležité poznatky a dovednosti z oblasti dopravní výchovy. Je perfektně materiálně zajištěn. Ze všeho nejvíce se dětem líbila elektrická autíčka. Přístup promotérů byl zdravě autoritativní, což současné děti nutně potřebují. Dobře to koresponduje s oblastí, kde je dodržování pravidel nezbytné. Zohledněn byl i věk dětí – MŠ a 1. st. ZŠ. Na žáky ZŠ byla kladena větší přísnost v dodržování pravidel, což se některým příliš nelíbilo. Naopak děti z MŠ pláčem projevily lítost, že akce končí příliš brzy.