discordV průběhu celého září jsou žáci naší školy průběžně seznamováni s programem Discord, který bude sloužit jako hlavní nástroj pro případ distanční výuky. Starší žáci již tento program, který podporuje mnoho platforem, znají z loňské distanční výuky a přípravy na přijímací zkoušky. Mladším žákům učitelé buď pomohli vytvořit nebo jim sami vytvořili účty a e-maily. Výhodou programu je nejen jeho snadná dostupnost v online verzi, tak možnost instalace aplikace v počítači nebo v chytrém telefonu či tabletu. Někteří ze starších žáků se spolupodíleli na vytváření tříd a vlastně celé virtuální školy, za což jim děkujeme. Pro ty žáky, kteří mají potíže s instalací nebo s účtem na Discordu, jsme připravili obrázkový návod ZDE. V případě potřeby vám rádi osobně pomůžeme, aby vše správně fungovalo.