den deti 2017V neděli 28.5. ve 13:00 byly na klučenickém hřišti zahájeny soutěže v rámci dne dětí. Účast téměř šedesáti dětských návštěvníků byla velmi potěšující. Po úvodu byly děti seznámeny s pravidly jednotlivých soutěží a poté postupně navštěvovaly herní stanoviště. Stanovišť bylo připraveno devět. Konala se zde například střelba ze vzduchovek, plavba v lodičce, přechod po laně, srážení kuželek a házení míčků na bizona. Na každém stanovišti byly pro děti připraveny drobné odměny. Po absolvování všech soutěží byl každý zúčastněný obdarován balíčkem s překvapením. V průběhu i na konci celé akce měly děti možnost se osvěžit netradičním způsobem. Místní sbor dobrovolných hasičů se totiž rozhodl vodním dělem zpříjemnit nesnesitelné horko. Fotografie naleznete zde.